Wellness

Otevírací doba Wellness centra:

 

Pondělí – Neděle 09:00 – 23:00

virtuální prohlídka Wellness | virtuální prohlídka relaxačních koupelí

IMG_2081IMG_2094IMG_2070IMG_2100IMG_2207IMG_2155IMG_2111IMG_2134IMG_2140

V Hotelu Rajská zahrada Vám nabízíme možnost návštěvy luxusního wellness centra a jak je u nás obvyklé s nádhernou vyhlídkou do údolí a na historické centrum města. V dnešní uspěchané době jsou tato místa potřeba více než kdy dřív. Naše wellness centrum Vám přijde vhod například po dlouhém výletě či návštěvě hotelového fitness centra.

Přijďte se k nám relaxovat, očistit tělo od škodlivých látek a načerpat síly do nového dne. Věříme, že po absolvování našich procedur zapomenete na všechny problémy a nebudete vědět, že existuje něco, jako je stres.

Co Wellness centrum nabízí:

bazénu s protiproudem a chrličem vody, si protáhnete svaly celého těla a ulevíte bolavým zádům.

Velmi uvolňující je návštěva vířivky. Mezi pozitivní účinky pobytu ve vířivce na naše zdraví patří např.: odstranění stresu, uvolnění, zmírnění napětí svalů, urychlení hojení při poškození tkáně, zlepšení krevního oběhu a uvolnění páteře a kloubů.

V našem wellness také nejdete Kneippův chodník. Tato vodoléčebná metoda je založena na střídání teplé a studené vody. Jsou to v podstatě dva bazénky s oblázky, ve kterých se teplota vody pohybuje okolo 35°C a 12 °C. V bazéncích se pak člověk prochází v přesných časových intervalech. Kneippův chodník Vám aktivuje autonomní nervy, prokrví končetiny a celkový metabolismus.

Nesmíte vynechat ani zážitkové sprchy, které jsou ideální pro ochlazení po navštívení parní sauny. V zážitkových sprchách si užijete vodních proudů, nebo tropického deště.

Absolutní relaxaci v naprostém soukromí Vám zajistí relaxační a léčebné koupele, které si můžete dopřát jednotlivě a nebo v páru, můžete absolvovat různě zaměřené koupele s následnou relaxací. Dopřejte si Kleopatřinu koupel, která blahodárně ošetří vaši pleť. Rašelinová léčivá lázeň, svými organicko-minerálními látkami působí příznivě na celý organizmus. Koupel Vás povzbudí, nabije přírodní energií a zažijete pocit znovuzrození. Koupel čokoládové potěšení, má na lidský organismus díky Kakau stimulující a povzbuzující účinky. Látky, které jsou v kakau obsaženy, jsou spojovány s pocity štěstí. Zažijte to na vlastní smysly.

K relaxaci ve wellness samozřejmě patří masáže, v příjemném prostředí našeho masážního studia máte možnost využít několik druhů masáží dle Vašeho přání:
 dsc_0485-final dsc_0486-final dsc_0488-final
Klasická masáž šíje a záda, sportovní masáž – pro uvolnění svalového napětí po sportovních výkonech, vaše svaly se uvolní a budou připraveny na další zátěž. Relaxační masáž – masáž kterou si užijete jako příjemné relaxační pohlazení pro vaše tělo. Aroma masáž – jedná se o klasickou relaxační masáž s použití éterických vonných olejů kdy kromě svalového uvolnění zažijete pohodu s nádhernou vůní a vaše hormony štěstí se rozprostřou do vašich žil a kapilár a budete se cítit jako v ráji. Úplnou perličkou v relaxačních masážích je masáž lávovými kameny, kdy mimo masáže a uvolnění svalstva do vašich svalů páteře a kloubů pronikne příjemné a dlouhotrvající teplo z lávových kamenů, tato velice populární a příjemná procedura je skutečným vrcholem masážní relaxace.

Díky pobytu ve Wellness centru se Vaše tělo zbaví škodlivin a uvede Vás do stavu duševní pohody a klidu.

logo eu
Investice do vaší budoucnosti
Spolufinancováno Evropskou unií
z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program eu
Regionální
operační program
NUTS II Severovýchod
×